Könyvelő

A Moore Hungary bővülő csapatába keresi új kollégáit Könyvelő pozícióba

Feladatok:
- Teljes körű könyvelés a napi könyvviteli teendőktől a zárási feladatokig
- Éves beszámoló készítése
- Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Bevallások, riportok, adatszolgáltatások, statisztikák készítése (hatóságok és ügyfelek felé)
- Együttműködés a könyvvizsgálóval

Amit kérünk:
- Szakirányú, felsőfokú szakképesítést
- Mérlegképes könyvelői végzettséget
- Minimum 2-3 év teljes körű könyvelési tapasztalatot
- Önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzést
- Jó priorizálási készséget
- Szakmaszeretetet

Amit előnyben részesítünk:
- Kommunikációképes angol nyelvtudást
- Hasonló szolgáltató cégnél, számviteli tanácsadó cégnél szerzett munkatapasztalatot
- Nemzetközi számvitel terén való jártasságot, IFRS, USGAAP ismeretet
- Tanácsadói szemléletmódot
- Ügyviteli rendszer kezelésében szerzett gyakorlatot

Amit kínálunk:
- Modern, inspiráló környezetet
- Szakmailag jól felkészült, segítőkész csapatot
- Szakmai kihívásokat, fejlődési lehetőséget
- Home Office lehetőséget
- Jól felépített karrier utat
- Családbarát munkahelyet

Várjuk jelentkezésed a
noemi.acs@mooreglobal.hu email címre