Könyvelő

Feladatok:
- Teljes körű könyvelés a napi könyvviteli teendőktől a zárási feladatokig
- Éves beszámoló készítése
- Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Bevallások, riportok, adatszolgáltatások, statisztikák készítése (hatóságok és ügyfelek felé)
- Együttműködés a könyvvizsgálóval

Amit kérünk:

- Szakirányú, felsőfokú szakképesítést
- Mérlegképes könyvelői végzettséget
- minimum 2-3 év teljes körű könyvelési tapasztalatot
- Önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzést
- Jó priorizálási készséget
- Szakmaszeretetet

Amit előnyben részesítünk:

- Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudást
- Hasonló szolgáltató cégnél, számviteli tanácsadó cégnél szerzett munkatapasztalatot
- Tanácsadói szemléletmódot
- Nemzetközi számvitel terén való jártasságot, IFRS, USGAAP ismeretet
- Ügyviteli rendszer kezelésében szerzett gyakorlatot

Amit kínálunk:

- Jól felépített karrier utat
- Fiatalos, befogadó csapatot
- Jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet
- Családbarát munkahelyet
- Lehetőséget teljes- vagy részmunkaidős munkavégzésre (6 órában)
- Rövid pénteket a nyári hónapokban
- Mérlegképes könyvelői továbbképzésen túlmutató tanulási lehetőségeket