Szenior Könyvvizsgáló Asszisztens

A Moore Hungary bővülő csapatába keresi új kollégáját Szenior Könyvvizsgáló Asszisztens pozícióra.

Szeretnéd az eddigi tapasztalataidat kamatoztatni? Nemcsak magyar de nemzetközi ügyfelekkel együtt dolgozni? Fontos számodra, hogy egy szuper csapat tagja legyél?

Akkor a Moore Hungary-nél van a helyed!

Feladataid lesznek:
- Könyvvizsgálati munkák teljes folyamatában való részvétel a tervezéstől a könyvvizsgálói jelentés kiadásáig
- Részvétel a könyvvizsgálati munkák hatékony megtervezésében, kivitelezésében és koordinálásában
- A könyvvizsgálati munkák dokumentálása, komplexebb pozíciók vizsgálata
Audit munkatársak munkájának támogatása, ellenőrzése és koordinálása
- Ügyfél meetingek hatékony, önálló levezénylése

Amit kérünk:
- Rendelkezz szakirányú végzettséggel (pénzügy-számvitel)
- 2-4 éves releváns szakmai (könyvvizsgáló) tapasztalattal rendelkezel
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felhasználó szintű számítástechnikai (MS Word, Excel, PowerPoint) ismeretet
- Erős analitikus gondolkodás
- Rugalmas, önálló, határozott, precíz és lelkiismeretes vagy

Amit kínálunk:
- Modern, inspiráló környezetet
- Szakmailag jól felkészült, segítőkész csapatot
- Szakmai kihívásokat, fejlődési lehetőséget
- Home Office lehetőséget
- Jól felépített karrier utat
- Családbarát munkahelyet

Várjuk jelentkezésed a
noemi.acs@mooreglobal.hu email címre