Bérszámfejtő

A Moore Hungary bővülő csapatába keresi új kollégáit Bérszámfejtő pozícióba

Feladatok:
- Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
- Folyamatos, közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Bevallások, riportok, adatszolgáltatások, statisztikák készítése (hatóságok és ügyfelek felé)
- Junior kollégák munkájának ellenőrzése, támogatása
- Jogszabályok, törvényi változások ismerete, folyamatos nyomon követése
- Részvétel szakmai projektekben

Amit kérünk:
- Szakirányú végzettséget (TB ügyintézői végzettség)
- Legalább 4-5 éves aktív szakmai tapasztalatot teljeskörű bérszámfejtés és TB ügyintézés területén
- Szolgáltató cégnél szerzett legalább 2-3 év munkatapasztalatot
- MS Office felhasználói szintű ismeretet
- Excel magabiztos ismeretet
- Figyelemmegosztást
- Önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
- Jó priorizálási készséget
- Szakmaszeretetet

Amit előnyben részesítünk:
- Kommunikációképes angol nyelvtudást
- Kulcs-Soft program magabiztos felhasználói ismeretét
- Tanácsadói szemléletmódot

Amit kínálunk:
- Modern, inspiráló környezetet
- Szakmailag jól felkészült, segítőkész csapatot
- Szakmai kihívásokat, fejlődési lehetőséget
- Home Office lehetőséget
- Jól felépített karrier utat
- Családbarát munkahelyet
- Lehetőséget teljes- vagy részmunkaidős munkavégzésre

Várjuk jelentkezésed a
noemi.acs@mooreglobal.hu email címre