Adótanácsadó/Senior adótanácsadó

A Moore Hungary bővülő csapatába keresi új kollégáját Adótanácsadó/Senior Adótanácsadó pozícióra.

Szeretnéd az eddigi tapasztalataidat kamatoztatni? Nemcsak magyar de nemzetközi ügyfelekkel együtt dolgozni? Fontos számodra, hogy egy szuper csapat tagja legyél?

Akkor a Moore Hungary-nél van a helyed!

Feladataid lesznek:
Transzferár dokumentációk, adatbázisszűrések készítése
Direkt adókkal kapcsolatos tanácsadás, adókalkulációk átnézése
Írásos adójogi elemzések, tanácsadó levelek, összefoglalók elkészítése magyar és angol nyelven
Részvétel teljes körű adóátvilágításokban
Adóhatósági vizsgálatokban történő segítségnyújtás az ügyfelek részére
Kapcsolattartás hazai és nemzetközi ügyfelekkel
Hatóságokhoz benyújtandó állásfoglaláskérések előkészítése
- Jogszabályváltozások követése, hírlevelek, tájékoztató anyagok készítése, ügyfelek tájékoztatása a változásokról

Amit kérünk:
Adótanácsadás területén (elsősorban direkt adók) szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
Előnyt jelent transzferár dokumentációk készítésében, adatbázisszűrések végzésében szerzett tapasztalat
Felsőfokú közgazdasági végzettség
Csapatban való hatékony, proaktív munkavégzés
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Magabiztos excel használat
Pontos, precíz munkavégzés
Adótanácsadói képesítés megléte előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
Szakmai fejlődés cégcsoporton belüli és külső képzések biztosításával
- Hosszútávú karrier lehetőségek
A hibrid munkavégzés lehetősége biztosított
Segítőkész, együttműködő csapat tagja lehetsz
Jó hangulatú csapatépítő programok
Kiemelten figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára

Várjuk jelentkezésed a noemi.acs@mooreglobal.hu email címre